Birželio tendencijos

Tačiau svarbiausia – nemeluoki sau:
Tada, kaip rytas paskui naktį seka,
Tu ištikimas būsi ir kitam.
V. Šekspyras. „Hamletas“

Birželis mus pasitinka astrologiniais aspektais, kurių poveikį jausime tiek birželį, tiek visą vasarą. Danguje susidariusi konfigūracija mus skatina atskirti melą nuo tiesos, atsisveikinti su kažkokiais netikrais, įsikalbėtais dalykais, taisyti klaidas. Todėl verta būti labai dėmesingais, nes šiuo laikotarpiu tikrai galima kažką suvokti ir laiku pakoreguoti. Pasitikrinti dėl pasirinkimo padės vidinės ramybės jausmas, kuris turėtų įsivyrauti, jei bus suprasta gerai ir viskas atlikta teisingai. Neišspręstos problemos turi tendenciją kauptis iki kritinio taško kol išsprogs pačiais įvairiausiais būdais.

Kai gauname galimybių, visada sulaukiame ir trukdžių. Šiuo atveju tai gali būti sunkumas susikoncentruoti ties kažkokia problema, taip pat nenoras apskritai kažką gyvenime spręsti. Iliuzijos tampa patogios, nuo tikrų ir gražių dalykų tiesiog pabėgama, konstruktyvių pokalbių vengiama. O būtent šis laikotarpis suteikia galimybes užtvirtinti išties vertingus dalykus.

Šį mėnesį Neptūnas bus labai išreikštas. Per pažeidimus jis gali ištransliuoti nuotaikų gausą, gali būti daug emocijų, vaidybos, mistifikacijų, neaiškumų, polinkis spręsti reikalus vien pagal savo nuojautą. Todėl verta aklai nepasitikėti bendru kontekstu ar kažkokiais miglotais pažadais, o gilintis į detales, viską tikrinti, kalbėtis su kitais, aptarti savo idėjas, kad iš šalies išgirsti patį save bei kitų žmonių nuomones.

Šiuo laikotarpiu vertėtų mokytis kontroliuoti savo svajones, nes kaip žinia, jos turi savybę pildytis. Taigi, jeigu jau svajoti, tai vertėtų pagalvoti kas bus, jeigu toji svajonė išsipildys ir ruoštis ją priimti… Arba analizuojant tiesiog pamatyti, kad ji yra netikra.

Neptūnas turi ir kūrybinę jėgą, jis padeda įgyvendinti idealistinius siekius. Svajonės tikrai gali tapti realybe, tam susiformuos palankus aspektas. Todėl verta strateguoti, veikti pagal vertybes. O liepa jau įneš savo korekcijas, nes kaip žinia, liepos mėnesį turėsime du užtemimus: liepos 2 d. visiškas Saulės užtemimas (pikas 22h23, 11 Vėžio laipsnyje) ir liepos 17 d. Mėnulio užtemimas (pikas 00h37, 25 Ožiaragio-Vėžio ašyje). Tad nuo birželio vidurio jau būsime artėjančių užtemimų zonoje. Iš tiesų, šį mėnesį taip pat verta prisiminti ir išanalizuoti tai, ką atnešė sausis, nes birželis turi sąsajų su juo.

Dar birželį įvyks ganėtinai įdomus ir gilus reiškinys, ypač svarbus Dvynių ženklo atstovams: tai taip vadinama Jupiterio priešprieša, kurios pikas bus birželio 10 d. Pasak astronomų, Jupiterį, kartu su jo palydovais – Ijo, Europa, Ganimedu, Kalista bus galima stebėti visą naktį ir danguje. Priešprieša – tai toks reiškinys, kada planeta atsiduria vienoje linijoje su Saule ir Žeme. Jupiteris bus tarp jų ir arčiausiai Žemės. Tai nėra didžioji priešprieša, kuomet planeta priartėja prie Žemės kiek įmanoma arčiausiai, bet visgi tai yra arčiausias taškas, kai galima stebėti šį ryšį tiek plika akimi, tiek ir per savo vidų… Jupiteris – labai rimta planeta, į kurią einama labai ilgai, pasitikint vidine klausa. Todėl dabar pats laikas virsti ta klausa, nes yra galimybė užčiuopti savo ryšį su visata, pamėginti pamatyti, kas šiame gyvenime svarbu ir kas ne, o taip pat aiškiau išgirsti save, savo Kelią… Gali vyrauti nepaaiškinamas liūdesys – tai Dvyniams labai pažįstamas amžinasis susijungimo ilgesys, siekis pagaliau visa savo širdimi patirti taip trokštamą pilnatvę…

Taigi, Dvynių Zodiako ženklas dabar yra išreikštas, nes nuo gegužės 21 d. juo keliauja Saulė ir išryškina šio ženklo temas viduje ir gyvenime, tam, kad jas išgyventi bei sąmoningai spręsti ar vystyti, tiems kas to siekia, mato tame prasmę.

Dvynių ženklas atsakingas už intelektinę veiklą, todėl tai geras metas komunikuoti, mokytis, suprasti, tarpininkauti, keliauti, tvarkyti dokumentus, tartis, rašyti, kalbėti ir pastebėti, kas viduje trukdo tą lengvai daryti. Gali reikštis sukčiavimas, apgavystės, melas, apkalbos, skubėjimas, tuščiažodžiavimas, įvairūs nesusipratimai su giminaičiais, broliais, seserimis, kaimynais. Sveika stebėti save dėl tikrumo, neutralumo, nuoširdumo, lengvumo, supratingumo santykiuose. Nes nesėkmė visuose šiuose dalykuose, bet kokie santykių, žodžio ar informacijos iškraipymai plačiąja prasme ir yra tie trukdžiai kelyje į save, kuriuos reikėtų įveikti, harmonizuoti, kad palaipsniui imti girdėti save tikrąjį. Mes veržiamės pro gausybę mentalinių konstrukcijų, įgytų žinių, savo ir kitų žmonių patirčių, įvairių stereotipų tam, kad taptume lankstesniais, tikrais, gyvais, kad imtume girdėti kitą žmogų, kad nustotume bendrauti mechaniškai. Tada gal ir Jupiteris ims byloti per kiekvieną sutiktąjį…

„Tas, kuris Dievo Šaukimą išgirsta, iš paties Dievo gauna meilės porciją, iš esmės keičiančią jo vidinę kokybę. Kad taip įvyktų, žmogus turi išmokti klausytis ir tinkamai atsiliepti, laikui atėjus. Tokia yra Dvynių misterija.“ A. Ilgevičienė „Pirminės šventės“.

Dvyniuose Saulė bus iki birželio 21 d. Šią dieną Saulė pereis į Vėžio Zodiako ženklą ir stos Vasaros Saulėgrįža, apie kurios misterijas galite rasti čia:

Šiek tiek apie Vasaros saulėgrįžą

 

Nuotraukoje: Viljamo Bleiko paveikslas „Jokūbo kopėčios“