Konsultacijos

Darbo etika

Kalbu ir rašau tik tai, kas pačiai yra visiškai suprantama. 

Vengiu vienareikšmiško situacijos sprendimo pateikimo. Apžvelgiu esamos situacijos galimus variantus ir nukreipiu į galimas priežastis, kad žmogus pamatytų save iš šalies ir pats padarytų išvadas.

Išlaikau neutralumą – savo nuomonės neprimetu, nevertinu ir neteisiu. 

Laikausi konfidencialumo.  

Asmeninės konsultacijos

 • ASMENINIO ASTROSTILIAUS NUSTATYMAS 

𝐀𝐒𝐓𝐑𝐎𝐒𝐓𝐈𝐋𝐈𝐔𝐒 – nauja astrologijos kryptis, siūlanti prieiti prie savęs per išorę, bet tuo pačiu ir iš vidaus. Pagal asmeninio horoskopo rodiklius ir stiliaus kryptis nustatoma individualaus astrostiliaus formulė, arba 𝐚𝐬𝐦𝐞𝐧𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐬𝐭𝐢𝐥𝐢𝐚𝐮𝐬 𝐃𝐍𝐑.

Geras stilistas kurs jūsų įvaizdį stengdamasis pajausti jūsų vidinį pasaulį. 𝐴𝑠𝑡𝑟𝑜𝑠𝑡𝑖𝑙𝑖𝑠𝑡𝑎𝑠 tam turi idealų įrankį – jūsų horoskopą, kuriame ši informacija tiesiog yra. Ne paslaptis, kad mes jaučiame save skirtingai, skirtingai save pažįstame. Aiškinantis ką nurodo horoskopas, matuojant spalvas, medžiagų faktūras, tyrinėjant aktualių zodiako ženklų energijas, užsimezga tvirtesnis ryšys su savimi. Asmeninio horoskopo rodiklių ir stiliaus elementų rezonansas ir sudaro žmogaus stiliaus DNR.

Sužinosite kaip reikėtų apsirengti, kad prisipildyti energija iš vidaus, kad jaustumėtės gerai, efektyviau spręstumėte savo gyvenimo užduotis. Astrostiliaus konsultacija padeda atskleisti vidinį grožį per išvaizdą.

Stiliaus DNR – tai konkretaus žmogaus nepakartojamas, bet atpažįstamas braižas.

*kol kas skirta tik moterims

 • GIMIMO HOROSKOPAS (ASTROPSICHOLOGINIS PORTRETAS)

Šios konsultacijos tikslas – papasakoti žmogui apie jį patį, kad jis galėtų geriau pažinti save. Kalbėsime apie charakterio savybes, kad vystyti teigiamybes ir susimąstyti apie neigiamybes, kurios trukdo jaustis harmoningai, būti efektyviu vienoje ar kitoje srityje. Atskleidžiamos bendravimo, darbo, santykių ir kt. sritys. Pateikiama apžvalga dabartinio laikotarpio ir dvejiems metams į priekį.

Gimimo horoskopo informacija leidžia pakeisti požiūrį į save ir gyvenimą, praplečia supratimą.
 
Trukmė apie 2,5 val.
 
 • VIENO KLAUSIMO HOROSKOPAS

Susiklosčiusios situacijos apžvalga tikslu atskirti ką būtina išmokti per iškilusią problemą ar įvykį. Padeda suprasti laikotarpio problematiką.

Trukmė apie 1,5 val.

 • ASTROLOGINĖS TENDENCIJOS VIENERIEMS METAMS (SOLIARAS)

Soliaras – tai pagrindinės tendencijos vieneriems metams (nuo gimtadienio iki gimtadienio). Apžvelgiamas metų potencialas paties soliaro metodo ir asmeninių metų tranzitų pagalba. Ši informacija padeda susiorientuoti, į kurias gyvenimo sritis būtų prasminga atkreipti daugiau dėmesio, koks laikotarpio potencialas ir kaip jį galima panaudoti savo vidiniam tobulėjimui. 

Trukmė apie 1,5 val.

 • ASTROLOGINĖS TENDENCIJOS VIENAM MĖNESIUI ARBA KAŽKURIAM KITAM LAIKOTARPIUI 

Konsultacijos trukmė priklauso nuo laikotarpio trukmės.

 • TINKAMOS DATOS PARINKIMAS SVARBIAM GYVENIMO ĮVYKIUI

Datos parinkimą lydi konsultacija, kurios metu žmogus supažindinamas su savo savybėmis įvykio atžvilgiu arba plačiau, jeigu astrologas mato tame būtinybę. Pateikiamios kelios datos, kad žmogus galėtų pasirinkti pats.

Trukmė apie 1,5 val.

 • PROFESIJOS PARINKIMAS

Profesijos arba darbo krypties parinkimas – tai pagalba jaunimui ir tiems, kas ieško darbo ar ruošiasi jį keisti. Astrologas padeda susiorientuoti savo charakterio savybėse: kokie asmeniniai bruožai gali trukdyti mokytis, harmoningai bendrauti, dirbti ir bendradarbiauti. Taip pat aptariame polinkius ir pomėgius, kurie gali peraugti į profesiją, tapti mylima veikla.

Trukmė apie 1,5 val.

 • SUDERINAMUMO HOROSKOPAS (SINASTRIJA)

Suderinamumo horoskopas – tai verslo ar santuokos partnerių santykių analizė. Šio horoskopo pagalba galima iš anksto sužinoti arba jau esant santykiuose suprasti, kaip juos formuoti ir/ar ką juose koreguoti, kokias savybes kiekvienam iš partnerių tobulinti, siekiant harmonijos partnerystėje. Paaiškinama, kokie skirtumai ardo santykius. Suderinamumo horoskopas leidžia pamatyti santykių ir galimos santuokos problemų kliūtis ir kaip jas įveikti. Apibūdinamas esamas poros periodas, aptariama kaip vertėtų elgtis, įveikiant sunkumus.

Trukmė apie 3 val.

Užsirašymo tvarka

Klientas atsako už pateiktus duomenis, kuriuos atsiunčia astrologui el. paštu. 

Astrologiniams skaičiavimams turite pateikti šiuos duomenis apie save:

 • Vardas ir pavardė
 • Gimimo data
 • Gimimo vieta (miestas, vietovė)
 • Tikslus gimimo laikas
 • (Nebūtina, bet jei yra poreikis) papildoma informacija apie save ar turimą problemą, ar pan.
  Jeigu tikslus gimimo laikas nėra žinomas, jį galima sužinoti kreipiantis į gimdymo namų archyvą. Jeigu tokios galimybės nėra ir gimimo laikas lieka nežinomu, astrologas atlieka taip vadinama rektifikaciją – gimimo laiko patikslinimą arba nustatymą.

Konsultavimo sąlygos

Į konsultaciją pageidautina atsinešti diktofoną, kad vėliau būtų galimybė pakartotinai išanalizuoti gautą informaciją. Taip pat galite turėti sąsiuvinį ar pan., pasikonspektuoti kažkurias tezes. Pasirinkite, koks papildomas informacijos priėmimo būdas jums yra priimtinesnis.

Individualus horoskopas suaugusiam žmogui sudaromas tik jam pačiam dalyvaujant, ši informacija tretiems asmenims neteikiama. Jeigu tai vaikas iki 16 metų, į konsultaciją jis kviečiamas kartu su vienu iš tėvų.