NAUJIENA. ASTROSTILIAUS KONSULTACIJA

Mes imame mokytis gyvenimo meno, kai atsisukame į save ir pajaučiame kokie esame ir ko norime iš tikrųjų. Anksčiau ar vėliau prieiname prie to, kad stengiamės harmonizuoti savo vidų ir išorę, kurti dabartį pagal save. Mes klystame ir taisome savo klaidas, kažką suprantame, o kažkuriuos dalykus paliekame ateičiai. Savęs pažinimas – tai procesas, kuris trunka visą gyvenimą. Jo esmė – judėti į priekį, vis labiau pažįstant ir atskleidžiant savo individualumą ir tame procese augti dvasiškai, įgyjant supratimą apie Visatos dėsnius, pasaulio sandarą. Kam teko susipažinti su astrologija, žino, jog ji puikiai padeda šiame procese. Per laiką atsiranda nauji astrologiniai metodai, leidžiantys pamatyti save dar kažkokiu rakursu.

 

𝐀𝐒𝐓𝐑𝐎𝐒𝐓𝐈𝐋𝐈𝐔𝐒 – nauja astrologijos kryptis, siūlanti prieiti prie savęs per išorę, bet tuo pačiu ir iš vidaus. Pagal asmeninio horoskopo rodiklius ir stiliaus kryptis nustatoma individualaus astrostiliaus formulė, arba 𝐚𝐬𝐦𝐞𝐧𝐢𝐧𝐢𝐨 𝐬𝐭𝐢𝐥𝐢𝐚𝐮𝐬 𝐃𝐍𝐑.

Geras stilistas kurs jūsų įvaizdį stengdamasis pajausti jūsų vidinį pasaulį. 𝐴𝑠𝑡𝑟𝑜𝑠𝑡𝑖𝑙𝑖𝑠𝑡𝑎𝑠 tam turi idealų įrankį – jūsų horoskopą, kuriame ši informacija tiesiog yra. Ne paslaptis, kad mes jaučiame save skirtingai, skirtingai save pažįstame. Aiškinantis ką nurodo horoskopas, matuojant spalvas, medžiagų faktūras, tyrinėjant aktualių zodiako ženklų energijas, užsimezga tvirtesnis ryšys su savimi. Asmeninio horoskopo rodiklių ir stiliaus elementų rezonansas ir sudaro žmogaus stiliaus DNR.

Sužinosite kaip reikėtų apsirengti, kad prisipildyti energija iš vidaus, kad jaustumėtės gerai, efektyviau spręstumėte savo gyvenimo užduotis. Astrostiliaus konsultacija padeda atskleisti vidinį grožį per išvaizdą.

Stiliaus DNR – tai konkretaus žmogaus nepakartojamas, bet atpažįstamas braižas.

*kol kas skirta tik moterims

Susisiekti dėl konsultacijos info@dangausmisterijos.lt

Nina Kolesnikovienė, 2023