Šiek tiek apie lapkričio 30 d. užtemimą

Dabar tu turi visai kitomis akimis žvelgti į kiekvieną žmogų, ieškodamas jame ne to, kas visiems iš karto matyti, ne ryškių proto bruožų, grožio, sąmojo ar pykčio, o vidinės jėgos ir širdies gerumo, kurie tik ir tegali tapti šviesa visiems aplinkiniams, skendintiems prietarų ir aistrų tamsybėje.  Jeigu nori nešti šviesą ir laisvę į žmonių gyvenimus, pradėk į juos žiūrėti naujai. Pradėk budriai atpažinti skirtumą tarp menko bei atsitiktinio žmoguje ir tarp didžiųjų savybių, gimusių jo darbe, kovoje ir ištisoje virtinėje pergalių prieš save patį. Pradėk tuojau pat, o ne rytoj. Atmesk  prietarą, kad žmogus yra toks, koks jis atrodo, ir spręsk apie jį tik  iš jo poelgių, visada stengdamasis įeiti į jo padėtį ir rasti jame pateisinimą.  K. Antarova „Du gyvenimai“

 

Artėja du paskutiniai šių metų užtemimai. Yra žinoma, kad jie įvyksta poromis su dviejų savaičių pertrauka. Vienas būna Saulės, jis įvyksta tik per jaunatį. Kitas – Mėnulio, jis įvyksta tik per pilnatį. Kartais jų būna trys iš eilės.

Artėjantį pirmadienį – lapkričio 30 d., 11 val. 43 min. Vilniaus laiku, įvyks Mėnulio užtemimas, o gruodžio 14 d., 18 val. 13 min. įvyks Saulės užtemimas. Priminsiu, kad užtemimų veikimo laikotarpis – tai dvi savaitės prieš užtemimą ir dvi savaitės po jo, tad šiuo atveju – dvi savaitės iki lapkričio 30 d. ir tiek pat laiko po gruodžio 14 d. Nes užtemimas jokiu būdu nėra momentinis įvykis, tai yra procesas ir todėl visas laikotarpis, kurio metu rekomenduojama nerizikuoti, nepriiminėti sprendimų impulsyviai, nepasiduoti laiku, protu ir širdimi nepatikrintoms naujovėms. Tokiais periodais vertėtų stengtis išlaikyti vidinę pusiausvyrą, su kitais žmonėmis elgtis dėmesingai.

Žinojimas augina supratingumą – žinodami apie danguje vyksiančius procesus ir jų poveikį, galime paprasčiau priimti savo bei kitų žmonių neįprastas būsenas ar elgesį, lengviau nepasiduoti klaidingam žingsniui.

Norint vaduotis iš priklausomybės nuo užtemimų veikimo, vertėtų pasistengti įžvelgti tai, kokia juose užkoduota informacija skirta asmeniškai Jums. Tam reikėtų atidžiai stebėti kas vyksta su Jumis, Jūsų viduje ir aplinkoje. Atrandant įvykių, būsenų, reakcijų, minčių priežastis, keičiant savo neigiamus įpročius, palaipsniui išlaisvėjama nuo bet kokios neigiamos įtakos.

Lapkričio 30 d. užtemimas įvyks Dvyniuose. Šiuo ženklu dabar ir iki 2022 m. sausio 18 d. keliauja kylantis Mėnulio mazgas. Jis nužymi bendrą Žemės ir kiekvieno žmogaus tobulėjimo kryptį. Vadinasi, šiuo laikotarpiu rekomenduotina mokytis būti lankstesniems, paprastesniems, atviriems naujai informacijai, naujoms pažintims, o svarbiausia – naujam supratimui. Tai palankus laikas peržiūrėti savo bendravimo įpročius ir dogmatiškus įsitikinimus.

Taigi, dabar vertėtų neužsiciklinti ties kažkada atrastomis tiesomis. Gali susidaryti palankios aplinkybės tam, kad gyvenime vykstantis konfliktas būtų išspręstas tiesiog pasižiūrėjus į situaciją ir jos dalyvius naujai, kitu kampu – lengviau ir lanksčiau, atsisakant savo kažkokio seno įsitikinimo. Pravartu atkreipti dėmesį į ateinančią informaciją – joje gali būti užkoduota Jums svarbi žinia. Temos, kurios pakeliamos dabar – svarbios pusmečiui.

Šis užtemimas turi potencialą nukreipti situaciją reikiama linkme būtent per atsivėrimą naujam supratimui, tiek užbaigiant kažkokią seną temą, tiek kažką pradedant: ar tai būtų naujas pažinimo ciklas ar nauja pažintis. Gali paaiškėti kaip gi gyventi toliau ir ko reikia harmoningam bendrabūviui su artimaisiais, ateiti suvokimas, kaip reikėtų elgtis konkrečioje situacijoje. Užtemimas nukreipia žmogų stengtis atskirti savo valią nuo kitų valios, įžvelgti aplinkos spaudimą ir blaiviai įvertinti ar jūsų širdžiai reikia to, kas siūloma ir iš kokių paskatų ruošiatės tuos pasiūlymus priimti. Kilus abejonėms, vertėtų neskubėti daryti išvadas, nes dabartiniu metu padarytą klaidą bus sunku ištaisyti. Norint išsaugoti bet kokius santykius, vertėtų mėginti susitarti.