Merkurijus AVINE

„Be meilės galima kapoti malkas, gaminti plytas, kalti geležį, tačiau be meilės negalima bendrauti su žmonėmis.“ Levas Tolstojus

„Žmogus kuriam sekasi moka aiškiai bendrauti.“ Zigas Ziglaras

„Galima tvirtinti, kad kiekvienas žmogus žemėje galįs iš principo susikalbėti su kiekvienu kitu, ir galima tvirtinti, kad iš viso nesą dviejų žmonių pasaulyje, tarp kurių įmanomas tikras, visiškas, intymus bendravimas ir savitarpio supratimas, – ir viena, ir kita lygiai teisinga.“ Hermanas Hesė

„Puikiausi seminarai yra kasdieniai santykiai su kitais žmonėmis. Šiuose santykiuose atsiskleidžia viskas, ką turite savyje.“ Audronė Ilgevičienė

 

Planeta, kuri yra atsakinga už mūsų mąstymo, supratimo ir bendravimo būdą, sugebėjimą mąstyti – Merkurijus balandžio 4 d. 06:41 Vilniaus laiku iš Žuvų ženklo pereina į Aviną ir išbus jame iki balandžio 19 d. 13:29

Kur bebūtų Merkurijus asmeniniame horoskope, tranzitinis Merkurijus, t. y. judantis realiuoju laiku, veikia kiekvieno žmogaus mąstymo ir bendravimo būdą, sudaro sąlygas jų korekcijoms. Todėl prasminga būtų susipažinti su planetos konkrečios pozicijos raiška realiuoju laiku, suprasti jos energetiką, asmeninius ypatumus ir ko galima pasiekti, dirbant su savimi šiuo kontekstu.

Avinas – pirminio impulso, ugnies stichijos ženklas, t. y. jis greitas, atviras, ambicingas, ekspresyvus. Jeigu Merkurijui esant Žuvyse į įvairias situacijas žmogus yra linkęs reaguoti pasitraukdamas, užsidarydamas, viduje įvairiai išgyvendamas, tai Merkurijaus Avine savininkas tikrai nesislėps, jis linkęs atsakyti tuoj pat, gal tuo pačiu, atvirai ir paprastai, tiesiog taip, kaip jam gaunasi konkrečiu momentu. Šis Merkurijus greitai įsikarščiuoja, bet taip pat gretai ši reakcija ir praeina. Taigi, kalbant apie šalutinius veiksnius – labiau reiškiasi skubotumas, grubumas, tiesmukumas, konkuravimas, netaktas. Merkurijui esant Avine net labai kuklus žmogus gali staiga pertraukti kitą ir išsakyti savo nuomonę neginčijamu tonu. Taigi, šiuo laikotarpiu tikrai verta nesidėti giliai į širdį kitų žmonių kažkokių karštakošiškų pasisakymų, nes planeta veikia visus, dažnai žodžiai tiesiog iššauna, jų savininkui ilgai negalvojus.

Merkurijus Avine – tai dinamika tiek judesyje, tiek mintyse, tiek bendravime. Šioje pozicijoje jis viską pagreitina, įsuka. Būdingas konkretus ir greitas supratimas, bendravimas daugiau dalykiškas. Kuomet Merkurijus Avine, bendrauti būna paprasčiau, žmonės yra atviresni, daugiau tokie, kokiais yra iš tikrųjų. Todėl ir patartina pasitikrinti savo sugebėjimą būti atviru, peržengti savyje kažkurį bendravimo barjerą ir išmokti lengviau eiti į kontaktą, mokytis kalbėti paprastai ir atvirai, nebijoti suklysti, reikšti save per žodį, ugdyti reakciją, atsaką.

Merkurijui esant Avine paprastai atsiranda daugiau bendravimo, tai geras metas apsikeitimui idėjomis, problemomis. Paprastai tai gana produktyvus laikotarpis.

Tai geras metas pasitikrinti, ar esate uždaro būdo ar ugningo tipo žmogus. Pirmuoju atveju užduotis būtų mokytis pasitikėti savimi ir kitais, nebijoti klysti ir reikšti save. Antruoju – stengtis rasti vidinę harmoniją, mokytis klausyti ir girdėti kitą, nedominuoti ir neužgožti, mokytis bendravimo kultūros. Ir vienu ir kitu atveju tai būtų darbas su savo egoizmo apraiškomis, mokantis gyventi išlaikant vidinį balansą, būti tolygiai aktyviu, neprarandant savigarbos, elgiantis pagarbiai su kitais.

Šios pozicijos metu aplinkoje irgi gali būti įkaitusi atmosfera, konfliktai, ginčiai, galime girdėti niekuo nesibaigiančius įvairius lozungus ir karštus pasisakymus. Kalbėti vertėtų atsargiai. Paprastai būna problemų išdidinimas, impulsyvumas, konfliktiškumas, mentalinė įtampa. Kyla spaudimas – todėl visai naudinga būtų ametisto, chrizoprazo pagalba. Save ir kitus priimti padės rožinis kvarcas. Dar tinka fluoritai, lazuritas, granatai ir kt.

Taigi, šio laikotarpio pagrindiniai gvildentini klausimai galėtų būti: ar moku girdėti kitą? Ar esu atviras kitiems ir pasauliui? Kokios kokybės mano egoizmas: ar moku sveikai nustatyti savo ribas, o gal esu linkęs peržengti kitų nustatytas ribas?

2021-04-04