Liepos tendencijos

Vėžio Zodiako ženklo sakralinis simbolis – moteris su pusmėnuliu ant galvos, kairėje rankoje laikanti švento žolyno šakelę, o dešine ranka laiminanti.

Pirminis ženklo simbolis – dvi spiralės, besisukančios priešingomis kryptimis, papildančiomis viena kitą savo energija, šitaip kartu įgyjančios stabilumą ir susijungiančios naujo gyvenimo kūrimui.  A. Ilgevičienė „Pirminės šventės“, 123-127 p.

Vėžys nuo seno buvo vaizduojamas kaip tvirtovė, neprieinama priebėga, apsauga.

Egipte tai buvo skarabėjus, vabalas, kuris išsirisdavo po žeme, atsikasdavo ir pakildavo į dangų.

Jau nuo Saulės perėjimo į Vėžio ženklą ir vasaros saulėgrįžos, išryškėja giminės, tėvų, namų, šeimos, o taip pat nuoskaudų ir prisirišimo prie praeities temos. Kaip akcentas, kažkam šiuo metų Tėvynė bei nuosavi namai gali pasirodyti kaip ramybės oazė, nesinorės jų palikti nė minutei. O kažkam atvirkščiai –kils problemos, susijusios su išvardintomis temomis, norėsis kur nors pabėgti, kaip iš namų, taip ir nuo paūmėjusių vidinių išgyvenimų. Paūmėjusių, nes šį mėnesį įvyks šių metų kiti du užtemimai. Liepos 13 d. – Menulio užtemimas, o liepos 27 d. – Saulės užtemimas. Kaip žinia, užtemimai visada suintensyvina situacijas ir būsenas, įelektrina erdvę, todėl yra svarbu sugebėti atsekti galimą problematiką, kad įvaldyti savo emocijas, sutvarkyti kažkokius reikalus, susiprasti kažkokiose klausimuose. Tai, kas buvo paslėpta nuo pačio savęs ar nuo kitų, gali visai netikėtai susprogti. Patartina vengti kraštutinumų visame kame.
Vėžys – tai gyvenimo šaknys, gyvenimo pagrindas ir motyvas. Todėl tai, kas šiuo metu vyksta, gali atskleisti jūsų gyvenimo esminius momentus, kuriuos užčiuopę, galite padaryti didelį žingsnį į priekį savo sielos evoliucijos kelyje.
Nepamirškime apie atleidimo misteriją, kurį iš tiesų daro stebuklus – išsprendžia situacijas, palengvina būsenas, leidžia paleisti nuoskaudas, kurie apsunkina gyvenimą dabartyje. Gali sukilti ir gyvenamosios vietos klausimai, tėvų ir vaikų reikalai. Aktyvuojasi puikybė ir egocentrizmas. Mėtymasis brangiausiais, mylinčiais žmonėmis šiuo metų kažkam gali pasirodyti normaliu dalyku. Tokių būdų vyksta patikrinimas dėl kitų žmonių priėmimo, sugebėjimo mylėti. Ši tema gali būti užkabinta nuodugniai. Dėl meilės stokos galimas ir polinkis pritempinėti aplinkybes, prievarta siekti savo tikslo. Tendencija dramatizuoti ir spręsti klausimus ekstremaliai gali privesti prie planų, ilgalaikių darbų žlugimo. Reikėtų pasistengti save disciplinuoti, nenorėti greito rezultato be kantrybės, nuoseklaus darbo ir apmąstymų.
Bet kokiu atveju, šį mėnesį galima sulaukti netikėtų dalykų, kažkokių permainų, keistų situacijų, netikėtų likimo vingių. Svarbu neįsivesti permainų pačiam ten, kur jų tikrai nereikia.
Galimas priešpastatymas savęs ir kolektyvo, asmeninių ir kolektyvinių interesų, šeimos ir savo duoklės visuomenei, vaikų ir idėjinės kolektyvinės kūrybos. Kuo daugiau asmeniškumų, puikybės ir prisirišimų, tuo daugiau demonstravimosi, netikrumo, todėl ir pamokų, skatinančių keisti save, imtis formuoti dvasines vertybes.