Gruodžio astrologinės aktualijos

„Žmonės išmoksta nekęsti, o jei jie išmoksta nekęsti, jie gali būti išmokyti ir mylėti, nes meilė į žmogaus širdį ateina natūraliau, nei jos priešingybė.“ Nelsonas Mandela

„Visas žmogaus nuodėmes atperka jo žmogiškumas.“ J. V. Gėtė.

„Kiekvienų metų neišnaudotos arba neteisingai panaudotos galimybės Saulei Šaulio ženklu riedant atsiskleidžia, kad būtų panaudotos, o klaidos ištaisytos. Toks yra Teisingumas“. A. Ilgevičienė „Pirminės šventės“ (Šaulio pilnatis).

 

Taigi 2019-ieji metai eina į pabaigą. Artėja dar vieno ciklo pabaiga, kurioje užkoduota dar viena pradžia…

Kuo gi ypatingas šis gruodis, vedantis į naują apviją?

Gruodžio 2 d. pati didžiausia Saulės sistemos planeta Jupiteris perėjo į Ožiaragio Zodiako ženklą (čia Jupiteris bus iki 2020 metų gruodžio 19 d.), kuris ir taip jau kurį laiką yra stipriai išreikštas. Jame dabar yra tokios planetos kaip Plutonas, Saturnas, Venera, taip pat Ketu, arba Besileidžiantis Mėnulio Mazgas. Ožiaragis pasižymi išskirtiniu rimtumu ir atsakingumu, kurie dabar tiesiog negali nesireikšti. Kaip žinia, „Kaip Danguje, taip ir Žemėje“. Todėl ir mus jis nuteikia aiškumui, rimtumui ir tvarkai, išryškėja gyvenimo klausimai, kurie reikalauja mūsų sprendimo, atsiranda būtinybė išmokti atsakyti už savo veiksmus, mintis, žodžius, reakcijas.

Šis mėnuo padeda drąsiau pasižiūrėti į save ir į savo gyvenimą, skatina jį branginti, vadinasi, vertinti Žemėje skirtą laiką. Atėjo svarbus momentas įsivertinti savo vidinę kokybę dėl tikrumo. Ar nepasigedome nuoširdumo? Ar tikrai esame nuoširdūs, ar tik įpratome taip galvoti? Galima pasakyti, kad būtent dabar mes esame atskyrimo tikra nuo netikra savyje ir savo aplinkoje apogėjuje. Taigi dangus tarsi parodo mums būtinybę pasitikrinti savo žmogiškąsias savybes.

Taip pat laikotarpis skatina išmokti taupyti, nukreipti savo jėgas pasirinkta linkme, nesibarstyti į šonus, koncentruotis. Gruodis – tai savotiškas pasiruošimas artėjantiems metams, kuomet išvardinti dalykai turėtų tapti mūsų ištikimais palydovais. Kad šitaip gyventume, reikia save jau bent kažkiek pažinti. Pereinant į kitus metus, būtų gerai sau įsivardinti savo neigiamas ir teigiamas puses, savo gabumus, o gal ir gyvenimo kryptį, kiti metai mus ruoš kokybei visame kame. Taigi, bus palanku labiau eiti į vidų, nei į išorę, tobulinti jau esamus, atrastus dalykus. Taip kad šis mėnuo labai palankus savotiškai „inventorizacijai“.

Viskas įgyja didelę reikšmę. Todėl nebijokime kai kurių dalykų netgi sureikšminti, kad galėtume į juos įsigilinti. Gyvenime viskas turėjo suintensyvėti jau lapkritį, todėl verta išanalizuoti įvykius, pasistengti surasti jų gilesnę prasmę ypač tiems, kas juos patyrė.

Taigi viskas įgyja didelį pagreitį ir iki gruodžio pabaigos Ožiaragio ženkle jau susirinks net šešios planetos. Iki to momento sulauksime Šaulio pilnaties (pikas – gruodžio 12 d., 7:12), paskutinės pilnaties iki gruodžio užtemimo. Ši pilnatis apnuogina klaidas, galime pamatyti tai, kas buvo paslėpta ir kas yra labai svarbu. Todėl tai tinkamas metas apmąstyti ir koreguoti savo tolimesnį gyvenimą.

Šiuo metu verta būti budresniems, kad nepatektume į kažkokių machinacijų pinkles. Tiesa bus greitai apnuoginta, o užtemiminiu laikotarpiu padarytos klaidos sunkiai ištaisomos. Todėl verta tikrinti visą informaciją, visus pasiūlymus ir sandorius dėl galimų netikslumų.

Gruodžio 21 d. stos Žiemos Saulėgrįža – didelė šventė, kuri visada turi vilties energetiką. Saulėgrįža – tai lyg Saulės sustojimas savo kelyje kelioms paroms, po kurio dienos laikas ima ilgėti. Faktiškai nuo Saulėgrįžos ir ima vykti perėjimas į kitus metus. Šiais metais su šia švente beveik sutampa Saulės užtemimas, kurio pikas įvyks gruodžio 26 d. 7:18 Vilniaus laiku. Kaip žinia užtemimai po vieną nevaikšto – kitas užtemimas įvyks jau po Naujųjų metų, sausio 10 d. 21:11. Tai bus Mėnulio užtemimas. Vadinasi, į kalendorinius Naujuosius metus mes įeiname tarsi į koridorių, tiesiogiai taip ir vadinamą „tarpužtemiminiu koridoriumi“, kuriame kiekvienas iš mūsų praeisime pro savo vartus…

Kalbant apie šį mėnesį, apie jo iššūkius ir užduotis, dar verta pažymėti, kad tai ir taip vadinamos gerosios karmos grįžimo laikas, kada netikėtai gali išsikristalizuoti gerosios galimybės, naujos profesinės užduotys. Todėl jei ateina nauji pasiūlymai, verta susimąstyti. Tik kad vertėtų nesikarščiuoti ir nesiimti visko iš eilės, vertinga gali būti tai, kas jau tarsi apčiuopta, kas tvyro ore. Šio laikotarpio perspektyvos turi būti matomos, žingsniai jau turi būti maždaug aiškūs. Tada tai bus taip vadinamos galimybės.

Kalbant apie santykius, susitarimai galimi per kompromisą. Tik vertėtų nepamiršti, kad kiekvienas žmogus turi teisę turėti savo ribas, gyvenimo džiaugsmą tokį, kaip jį supranta. Pats laikas pamąstyti, kas Jums asmeniškai suteikia džiaugsmą, kas Jums yra balzamas širdžiai. Tada žinosite kur semtis stiprybės. Tai geras laikas pamąstyti apie savo ribas, kad išmoktume kurti sveikus santykius su pasauliu. Šiuo laikotarpiu išlaikykime budrumą, kad neprisiimtume to, kas išmuš iš pusiausvyros.