2022 BIRŽELIS

PAGRINDINIAI BIRŽELIO ASTROLOGINIAI ASPEKTAI

Birželio 1 d. 03:29 Marso kvadratūra su Lilit, veikimas nuo gegužės 22 d. iki birželio 6 d. Jaunatis potencialiai turi pradžios energiją ir suteikia impulsą veikti. Tačiau gegužės 30 d. įvyksianti Jaunatis labiau siejasi su jau esamomis temomis, tai jų tąsa, kuri bent jau kol kas nežada lengvų sprendimų, nes jaunaties momento metu ji pati neturi aspektų: Dvynių ženklo, kuriame ji įvyko, valdovas Merkurijus yra retrogradinis ir randasi Jaučio ženkle, kurio temos dabar yra problemų epicentras, nes Jaučio-Skorpiono ašimi juda Mėnulio mazgai, vyksta užtemimai, išryškinantys opiausias temas. Be to, Merkurijus kvadratūroje su Saturnu. Taigi, nors ir stoja jaunatis, potencialiai turinti palengvinti bet kokią pradžią, ji nežada lengvų kelių, naujų insaitų, sklandaus bendravimo ir skaidrios nuotaikos. Be to, šia jaunatimi fiksuojama Marso ir Lilit kvadratūra. Jos poveikį patiriame jau nuo gegužės trečiosios dekados. Turbūt jau pastebėjote išaugusį savo bei kitų dirglumą, išlindusį grubumą, pyktį, sunkiai paaiškinamą agresiją, įžeidumą, galbūt patiriate situacijas, kuriose tenka su tuo susidurti. Taip pat vyrauja išaugęs poreikis būtinai įrodyti savo tiesą, žūtbūt išsakyti savo nuomonę, apkaltinti ir nubausti kažką, nes „šventai“ tikite, kad anas to nusipelnė. Tai papildomas Lilit kvadratūros su Jupiteriu poveikis, kurio dabar tikslaus nėra, bet jis veikia jau nuo vasario pradžios ir tebeveiks iki liepos pabaigos. Kadangi Marsas dabar visai šalia Jupiterio, jis lyg atrakina šio aspekto energiją ir mes imame patirti atitinkamas situacijas ir būsenas. Tuomet arba kuriame naują blogą karmą, arba stebime ir mokomės atskyrimo meno.

Marso ir Lilit aspektas – tai gundymas agresija, grubumu, prievarta, pykčiu. Tai situacijos, kuriose žmogus nesusilaiko, leidžia sau kažką negražaus, o po to gailisi arba atsiduria aukos pozicijoje. Tai emociniai konfliktai, galintys laisvai pereiti į fizinį smurtą. Šiuo laikotarpiu būtų protinga susilaikyti nuo „teisingo“ pykčio raiškos. Šis aspektas išbalansuoja, išveda iš pusiausvyros. Jis skatina pasiekti kažką bet kokia kaina. Labai išauga įžeidumas, atrakinamos vidinės jautrios vietos. Per Lilit pažeistas Jupiteris – tai pažeistas moralės supratimas, visaleistinumas, išbandymas puikybe. Ypatingai šis aspektas gali pasireikšti tiems, kas turi autoritetą, kas yra matomas visuomenėje. Yra tikimybė, kad šiuo metu padaryti „nešvarūs“ darbai taps matomi ir autoritetas „sušlubuos“. Atstatyti jį vėliau bus sunku. Taigi, šiuo laikotarpiu pravers adekvatus savęs vertinimas ir gyvenimas režimu „prieš reaguojant, veikiant, sakant paskaičiuoju iki dešimt“.

Birželio 1 d. 02:45 Chirono sekstilis su Selena, veikimas nuo gegužės 1 d. iki birželio 24 d. Selena nėra fizinis objektas, ji veikia subtiliai, labiau iš vidaus, kaip sąžinės balsas. Chironas labiausiai yra susijęs su pasirinkimais, kuomet mes mokomės rinktis vertybiškai teisingai. Taigi, šis aspektas pažymėtinas tuo, kad jo veikimo metu pravartu įsiklausyti į visus vidinius nepatogumus, kurie gali signalizuoti apie vienos ar kitos iškilusios situacijos svarbą žmogaus sielos evoliucijos atžvilgiu. Šių objektų sekstilis figūruoja kaip pagalba pasirinkus tobulėti dvasiškai. Kuo labiau žmogus tame yra, tuo labiau jis atskirs šio aspekto poveikį, pasinaudos jo galimybėmis. Bendrai tariant, tai aiškus poreikis neaiškiose situacijose viską pasverti, gerai tai ar blogai, ir atitinkamai pasielgti. Nesvarbu, ar šis pasirinkimas bus tavo naudai, ar ne. Svarbiausia – sąžiningai. Taip pat tai geras laikotarpis taisyti klaidas.

Birželio 2 d. 07:40 Veneros sekstilis su Lilit, veikimas nuo gegužės 27 d. iki birželio 4 d. Gali reikštis kaip painiava jausmuose, vidinė sujauktis, kuomet tampa neaišku ir nebepatinka tai, kas patiko ir buvo aišku anksčiau. Ir atvirkščiai, mus traukia tai, kas anksčiau buvo nepatrauklu ir nepageidaujama. Žmonės tampa kurčiais gėriui ir grožiui. Dažnai kyla nesusipratimai su artimaisiais, dėl to atsiranda vienatvės ir disharmonijos jausmas. Tiesiogiai interpretuojant šį aspektą, tai galimybė realizuoti savo įgeidžius ir ydas. Aspektai su Lilit – tai perspėjimas apie pavojų suklysti, padaryti neteisingą išvadą.

Birželio 3 d. 01:32 Merkurijus tampa DIREKCINIU(D). Šią dieną Merkurijus išeina iš retrogradinio judėjimo, ima judėti įprastai – DIREKTYVIAI. Tai reiškia, kad bendravimas taps lengvesnis ir atviresnis, bus paprasčiau tiek suprasti kitą, tiek išsakyti savo paties mintis. Tačiau nepamirškime, kad jeigu dangaus kūnas judėjo atgal, t. y. buvo RETROGRADINIS, o po šio judėjimo jis apsisuka ir ima judėti vėl tiesiai, t. y. DIREKTYVIAI – šis objektas neišvengiamai keliaus dar kartą ta pačia atkarpa. Gyvenime tai pasireiškia tuo, kad mes sugrįžtame prie tų temų, kurios iškilo, kol jis buvo RETROGRADINIS, ir turime galimybę dar kartą tai peržiūrėti ir išspręsti galutinai. Merkurijaus valdos – tai visi kontaktai, tarpusavio bendravimas, įvairūs susitarimai, dokumentų tvarkymo reikalai, trumpos kelionės, mūsų gebėjimas komunikuoti, mąstyti, suvedinėti faktus, aiškinti ir suprasti. Taigi, jei laikotarpiu nuo gegužės 10 d. iki birželio 3 d. vidinė ir išorinė komunikacija buvo sutrikusi, liko kažkoks nepasitenkinimas, nuo birželio 3 d. iki birželio 19 d. atsiranda galimybė tai pakoreguoti ir šitaip kažkokią situaciją visiškai užbaigti.

Birželio 5 d. 00:46 Saturnas tampa RETROGRADINIU(R) iki spalio 23 d. Saturnas – formos ir struktūros valdovas. Jo pagrindinė funkcija – išlaikyti šio pasaulio stabilumą. Tai įstatymai ir apribojimai – tiek vidiniai, tiek išoriniai. Todėl jis yra susijęs su tokiomis žmogaus savybėmis kaip atsakingumas, pareigingumas, ištvermė, gebėjimas koncentruotis. Kuomet jis būna RETROGRADINIS, skirtingos struktūros (t. y. valstybinės, gamybinės, asmeninės) persiformuoja arba nustoja egzistuoti. Tokiu laikotarpiu žmogus savo viduje jaučiasi nestabiliai. Tačiau jeigu kažkokios struktūros performavimas jau buvo pradėtas, šis laikotarpis palankus šio proceso užbaigimui. Laikoma, kad tokiu metu nėra palanku steigti naujas įmones, pasirašinėti ilgalaikius susitarimus, keisti gyvenamąją vietą, pirkti nekilnojamąjį turtą, nes visa tai ateityje pareikalaus persiformavimo, pokyčių.

Taigi, mes kuriame, statome, formuojame, dedame pamatą, kuomet Saturnas juda DIREKTYVIAI. Kai jis retrogradinis – mes performuojame, darome išvadas, kažko atsisakome. Retrogradiniu laikotarpiu natūraliai pristabdomos tos gyvenimo realijos, kurios tiesiog nebegali toliau egzistuoti bent jau tokiu pavidalu, koks yra dabar. Dažnas reikalas, kad šitaip Saturnas apsaugo nuo klaidų. Šiuo atveju vertėtų įsidėmėti, padaryti giluminę analizę, restruktūrizaciją. Tai palankus metas kažką užbaiginėti ir tobulinti.

Birželio 11 d. 00:21 Merkurijaus trigonas su Plutonu, veikimas nuo gegužės 19 d. iki birželio 16 d. Tai harmoningas aspektas, leidžiantis suprasti esmę, kažką pramokti per trumpą laiką. Tokiu laikotarpiu žodis tampa svaresnis ir tikslesnis, mintys – švaresnės. Bendravimas tampa laisvesnis, nes būna ne taip baisu reikštis. Aspektas padeda mąstyti ir bendrauti konstruktyviai, dalykiškai. Tai palankus metas kryptingam darbui, bet kokiems tyrinėjimams, asmeninių problemų sutvarkymui, atviram pokalbiui.

Birželio 12 d. 01:57 Veneros jungtis su Uranu, veikimas birželio 7 – 16 d. Veikiant šiam aspektui, paprastai būna išbandomas žmogaus stabilumas – finansinis, moralinis, psichinis, vertybinis. Venera – Jaučio valdovė, šiame ženkle šios dvi planetos ir susitinka. Venera nukreipta į išsaugojimą, Uranui ribų ir sustojimo nėra. Jiems susijungus iškyla konfliktas, kuris arba atveda į išsilaisvinimą, arba sukelia griūtį, po kurios reikės surinkti save iš naujo. Tai situacijos, įtraukiančios į pokyčius, kurių dėka keičiasi ir požiūris į kažką, pasaulėžiūra. Šiuo laikotarpiu dėmesį pritraukia naujovės, nes planetos jungiasi netoli Rachu, su kuriuo birželio 15 d. 09:11 (veikimas birželio 8 – 19 d.) bus Veneros jungties aspektas. Vyraus harmonijos, grožio, meilės ir supratimo, susitarimo siekis, galima nauja patirtis šiose temose.

Birželio 13 d. 18:26 Merkurijaus ingresija į DVYNIUS, šiame ženkle iki liepos 5 d. Merkurijus Dvyniuose – savo valdose, čia jo savybės reiškiasi pilniausiai. Žmonės tampa atviresni pasauliui, lengviau atsipalaiduoti bendraujant: pakalbinti kitą, užmegzti ryšį, papasakoti apie save. Atsiranda komunikabilumas, smalsumas, žingeidumas, poreikis judėti, dalintis įspūdžiais. Šiomis dienomis būna lengviau ir greičiau mąstyti, kalbėti, tartis, mokytis. Tai įvairių naujienų metas, tačiau paprastai jos būna trumpalaikės ir greitai užsimiršta. Pokalbio objektu gali tapti bet kas, nes svarbiausia dabar tiesiog bendrauti. Susidomėjimas – pagrindinis susipažinimo ir pažinimo stimulas. Tačiau nepamirškime, kad Merkurijui peržengus kito ženklo ribą, šis susidomėjimas gali staigiai išgaruoti. Esant negatyviems aspektams žmonės tampa plepūs, lengvabūdiški, nekantrūs. Jie lengvai keičia savo nuomonę, neužbaigia darbų, nevykdo pažadų, manipuliuoja, žongliruoja faktais. Galima susidurti su nesąžiningumu, melu, veidmainyste. Galimos apkalbos, kritika, apgavystės.

Birželio 14 d. 14:51 PILNATIS (27° Dvyniai–Šaulys) Ši pilnatis kvadratūroje su Neptūnu. Vadinasi, ji gali būti lydima nuotaikų kaitos, keistų norų, iliuzijų, apgavysčių ir nusivylimų. Tačiau visa tai išlygina geras aspektas su Saturnu. Jis nurodo į galimybę stabilizuotis, pavyzdžiui, laiku suprasti, kad žmogus nepatikimas, pasiūlymas efemerinis, nuotaika laikina ir pan.

Birželio 15 d. 01:05 Urano kvadratūra su Selena, veikimas nuo gegužės 14 – liepos 3 d. Tai nėrimas stačia galva į pokyčius nepaisant sveiko proto, intuicijos, ženklų. Klaidos kyla iš tikėjimo Dievu ir pasitikėjimo kitais stokos. Tai permainos be palaikymo. Galimas nedėkingumas ir dieviškojo vedimo nesupratimas. Sunkumai ir trukdžiai priimami tiesiogiai kaip tai, kas turi būti įveikta, o ne kažko atsisakyta.

Birželio 15 d. 17:17 Marso jungtis su Chironu, veikimas birželio 8 – 21 d. Chironas – tai „raktas“, jis atlieka panašią kaip Merkurijus neutralaus tarpininko funkciją. Per Chironą prieinama prie tolimų planetų energijos. Kad tai būtų įmanoma, mes turėtume gebėti vertybiškai persiorentuoti, įveikti abejones, išmokti spręsti dvilypes situacijas, dirbti su dvilypumu savyje. Jis padeda ugdyti tikrumą ir bebaimiškumą, tikėti dieviškuoju vedimu. Marsas – iniciatyvos ir valios planeta, tai vyriškoji pradžios ir veiksmo jėga. Jam susijungus su Chironu žmonės patiria sunkumus, trukdančius žaibiškai vertybiškai rinktis, kaip šis aspektas reikalauja. Šie sunkumai – tai nepasitikėjimas savimi, abejonės, neryžtingumas, bejėgiškumo jausmas. Reikėtų neslėpti esamų problemų nuo savęs bei nesijausti „traumuotu“, pasistengti suprasti, kaip tai galima pagydyti, kaip palaikyti gyvybinį tonusą, ieškoti įkvėpimo gyventi ir veikti.

Birželio 16 d. 10:13 Saulės trigonas su (R)Saturnu, veikimas birželio 12 – 19 d. Tokiu laikotarpiu esantys apribojimai mažiausiai dirgina, lengviau save disciplinuoti, pažvelgti į gyvenimą realistiškai. Žmonės tampa atsargesni. Šis aspektas suteikia rimties ir gebėjimo koncentruotis ties numatytu tikslu. Jis padeda dirbti tolygiai, eikvojant energijos tiek, kiek reikia, nepersitempiant. Tai geras metas visa tai išmokti. Palanku dirbti ir planuoti veiklą, ugdyti profesionalumą, aiškintis nesėkmių priežastis, ieškoti tinkamos, veiksmingos gyvenimo ir darbo strategijos. Geras metas atsisakyti žalingų įpročių.

Birželio 16 d. 16:41 Saulės kvadratūra su Neptūnu, veikimas birželio 12 – 19 d. Neptūno aspektai niekada nepasireiškia akivaizdžiai, jie įneša neaiškumą, painiavą ir dramatizmą. Tokio aspekto metu žmonės yra linkę apgaudinėti save, mieliau renkasi dėl kažko kankintis, nes taip supranta gerumą. Šiam aspektui esant vengiama bet kokios atsakomybės. Vertėtų neskubėti daryti išvadų, priiminėti sprendimų, nes gali įsivelti painiava, kažkokia klaida. Šiuo metu mes sunkiau suprantame vienas kitą, esame atviresni manipuliacijoms, imlesni infekcijai.

Birželio 19 d. 00:31 Venera kvadratūroje su (R)Saturnu, veikimas birželio 13 – 21 d. Trukdžiai reiškiant jausmus. Gali atsirasi gyvenimo džiaugsmą apribojantys faktoriai, kurie iškelia aštrų nepasitenkinimą savimi, santykiais, turtiniais reikalais. Mūsų pačių žodis tampa kandus bei kito pasakytas mus jautriau žeidžia.

Birželio 19 d. 07:06 Venera sekstilyje su Neptūnu, veikimas birželio 15 – 21 d. Šis aspektas visada išdidina jautrumą ir sentimentalumą, atpalaiduoja, esant gyvenimo sunkumams skatina ieškoti palaikymo fantazijose, svajose. Puikus laikas kūrybai, padedantis „išeiti“ į kitas dimensijas, pajusti grožį, harmoniją, dieviškumą.

Birželio 20 d. 10:43 Merkurijaus sekstilis su Jupiteriu, veikimas birželio 15 – 23 d. Aktyvuojasi mentalinis laukas – lengviau sekasi kažką suprasti bei paaiškinti, užmegzti ryšį. Geras metas akiračio praplėtimui, savo potencialo atskleidimui. Sėkmingi bus susirinkimai, skirti pasiaiškinti tarpusavio santykius bei kažkokio bendro projekto ateities gaires ar pan.

Birželio 21 d. 11:23 Veneros trigonas su Plutonu, veikimas birželio 17 – 24 d. Geras metas sutvirtinti vertybes, sudėti taškus, pagilinti jausmus, susitvarkyti su įtampa. Šis laikas nebūna ramus, bet būna konstruktyvus. Atsiranda ryžtas ir drąsa keistis pačiam, sutvarkyti santykius, performuoti aplinkybes.

Birželio 21 d. 12:13 Saulės ingresija Į VĖŽĮ, iki liepos 22 d. Šiuo laikotarpiu žmonės paprastai grįžta prie savo šaknų, atgyja ir sustiprėja prisirišimas prie savo šalies, namų, tėvų, šeimos, vaikų. Tai emocinio pakylėjimo, sensityvumo ir įžvalgumo laikotarpis. Išryškėja žmogaus psichiniai ir dvasiniai asmenybės komponentai. Šio tranzito metu žmogus tampa dėmesingesnis savo sielos gyvenimui, tampa švelnesnis, jautresnis, sentimentalesnis. Griežtumas užleidžia vietą rūpinimuisi ir globai. Šiuo metu žmogus koncentruojasi į savo mažo pasaulio reikalus, nesvarbu, ar tai būtų šeima, tėvai ar mylimas kolektyvas. Dažniausiai viešieji reikalai šiuo laikotarpiu nueina į antrą planą, jie nėra tokie svarbūs, lyginant su tuo, kur žmogų traukia jo siela. Taigi pats laikas įsiklausyti į save. Tai ne pats geriausias laikas kažką įrodinėti pasauliui. Pagal ritmus tai pats tinkamiausias metas atsigręžti į savo vidų, savo sielos ir artimo rato žmonių poreikius. Natūralus nenoras veikti atvirai visuomenėje dažnai pasireiškia kaip gynybinė pozicija, užsidarymas savyje ir šeimos rate. Pažymėtina, kad šiuo laikotarpiu lengviau suvaldyti pyktį, tačiau lengviau įsižeisti arba įžeisti kitą. Puikus metas studijuoti istoriją, vykti į archeologines ekspedicijas, atostogauti su mylimaisiais, artimais žmonėmis širdžiai mielose vietovėse.

Kas trumpai pasakytina apie šį laikotarpį – galvok apie amžinybę, atsigręžk į Dievą, stiprink tikėjimą, sutvirtink vertybes.

Vertėtų pastebėti, kad įžengus į Vėžį, Saulė susitiks su Lilit. Kaip tai gali pasireikšti, apie šio laikotarpio pavojaus šaltinį ir trukdžius galite pasiskaityti čia:

http://dangausmisterijos.lt/lilit-juodasis-menulis-vezyje/

VASAROS SAULĖGRĮŽA

Apie Vasaros saulėgrįžą galima pasiskaityti čia:

http://dangausmisterijos.lt/siek-tiek-apie-vasaros-saulegriza/

Birželio 23 d. 03:34 Veneros ingresija Į DVYNIUS, iki liepos 18 d. Jaučio santūrumą, susilaikymą jausmų raiškoje ir jų gylį keičia kontaktų lengvumas ir žaismingumas. Žmonės greitai susipažįsta, dažnai be konkretaus tikslo. Pokalbio metu gali kilti gilesnis susidomėjimas žmogumi. Būtent bendravimo dėka dažnai pasireiškia kitokio pobūdžio susidomėjimas. Maloniame pašnekove staiga galite pamatyti žavią moterį ar patrauklų vyrą, kurį norėtumėte pažinti artimiau.

Venera Dvyniuose nuteikia lengvai bendravimo bangai, pastūmėja į naujus pojūčius ir trumpus kontaktus. Bet kokiu atveju susitikimas su žmonėmis šiuo metu gali padėti atsiverti bendravimui, užmegzti draugiškus santykius. Kol Venera juda Dvynių ženklu, žmonės labiau linkę į lengvą, neįpareigojantį flirtą, nei į rimtus santykius. Šiuo metu dažniau užmezgami geri santykiai su artimais giminaičiais, nei ilgai trunkantys meilės ryšiai.

Venera mėgsta nuoširdų pokalbį, o Dvyniai parūpins klausytojų ir pasakotojų.

Neigiami aspektai gali reikšti lengvabūdiškumą ir perdėtą patiklumą, kas dažniausiai veda prie materialinių nuostolių, nes yra tikimybė tapti sukčių auka. Apskritai šiuo metu nereikėtų skubėti tikėti nei žodžiais, nei pažadais. Turėtumėte būti atsargūs su pinigais, nes šiuo laikotarpiu jie linkę išnykti be pėdsakų.

Birželio 28 d. 01:28 Marso sekstilis su (R)Saturnu, veikimas nuo birželio 23 d. iki liepos 3 d. Marso ir Saturno aspektai atspindi kovą tarp noro pareikšti apie save ir esamų vidinių ar išorinių apribojimų. Teigiamas aspektas veikia kaip pagalba disciplinuojant save, nukreipiant reikiama linkme. Veikiant šiam aspektui paprastai lengvo gyvenimo nelaukiama, žmogus viską pasiekia tik savo paties valios, kantrybės, ištvermės, kryptingumo dėka.

Birželio 28 d. 10:54 Neptūnas tampa RETROGRADINIU(R) iki gruodžio 2 d. Retrogradinis Neptūno judėjimas vyksta kartą per metus ir trunka maždaug penkis ar šešis mėnesius. Šis laikotarpis laikomas palankiu psichologinių problemų sprendimui, geštaltui ir planų kūrimui. Neptūno retrogrado metu žmonės tampa jautresni tam tikriems gyvenimo įvykiams. Be to, nemiga gali prasidėti net tiems, kurie nežino, kas tai yra. Neptūnas apsisuka Žuvų ženkle. Beje, šiame Zodiako ženkle jis bus iki 2025 metų (Neptūnas juos keičia kas 14 metų). Retrogradinis Neptūnas Žuvyse yra apie mūsų slapčiausias svajones ir mintis. Pats laikas joms skirti laiko.

Jau pirmąją planetos retrogradinio judėjimo savaitę svarbu susikoncentruoti į savo emocijas, atkreipti dėmesį į savo jausmus ir poreikius. Tiems, kurių netenkina tam tikri gyvenimo aspektai, pavyzdžiui, asmeninis gyvenimas ar santykiai su kolegomis, rekomenduojama vesti dienoraštį ir užsirašyti visus savo jausmus. Remiantis šiais užrašais verta daryti išvadas. Neptūnas padeda teisingai išsikelti tikslus ir konkretizuoti svajones.

Retrogradinis Neptūnas padeda pilniau atsiverti specialistui ar sau pačiam, nustatyti, kas ir kodėl būtent jums kelia nerimą, kad greičiau išspręstumėte šias problemas. (R)Neptūnas padeda pamatyti tikrovę ir pažinti savo tamsiąsias puses. Taip pat Neptūno retrogradas prisideda prie harmoningų santykių su artimaisiais užmezgimo tais atvejais, jei pats žmogus imasi žingsnių link jų.

Neptūno retrogrado metu egzistuoja įvairaus plauko apsvaigimo pavojus. Per didelis alkoholio kiekis, rūkymas, persivalgymas gali ypač neigiamai paveikti žmogaus fizinę ir emocinę būklę. Be to, planetos įtakoje lengva patekti į priklausomybę, iš kurios vėliau bus sunku išsivaduoti. Per retrogradinį Neptūno judėjimą lengva tapti bevaisių pažadų auka. Todėl venkite įsileisti į savo gyvenimą žmones, kuriais abejojate. Šios planetos retrogrado metu taip pat reikėtų vengti lengvabūdiško elgesio ir impulsyvių pirkinių.

Birželio 29 d. 05:52 JAUNATIS (8° Vėžio) Šios jaunaties momentu kartu su Saule ir Mėnuliu bus Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Tiksli Lilit su Saule jungtis įvyks birželio 30 d. 10:07 (veikimas nuo birželio 16 d. iki liepos 7 d.). Tokios jaunaties populiarus pavadinimas yra „karminė jaunatis“. Ši jaunatis aktyvuoja Vėžio negatyviausius bruožus, padaro žmones pažeidžiamais dėl jų pačių ydų raiškos. Tokiais laikotarpiais būna sunku joms nepasiduoti. Todėl vertėtų nepamiršti apie dvasinį gyvenimo aspektą ir sielos evoliuciją, kad nedingtų ūpas nenusidėti, susilaikyti. Tarp kitko, tai puikus metas taisyti klaidas. Ypač jei problematika yra susijusi su santykiais su artimaisiais, tėvais, vaikais. Tai puikus metas atsiprašyti ir iš visos širdies atleisti, susitaikyti, padaryti kažką gero nelaukiant atlygio. Apie Lilit Vėžyje specifiką primins šis straipsnis: http://dangausmisterijos.lt/lilit-juodasis-menulis-vezyje/

Birželio 29 d. 03:59 Saulės kvadratūra su Jupiteriu, veikimas nuo birželio 21 d. iki liepos 4 d. Šiuo laikotarpiu gali išaugti pretenzijos sociumui dėl savo užimamos vietos jame. Šis aspektas veikia kaip nepasitenkinimas savimi arba kitais. Išauga poreikis būti matomu, gerbiamu, sėkmingu. Gyvenimas atrodo niūresnis, nei yra iš tikrųjų. Jeigu žmogus turi problemų su adekvačiu savęs ir savo galimybių įvertinimu, šis aspektas tai išryškins. Galimas tiek savęs nuvertinimas, tiek pervertinimas. Gali pasireikšti išorinio pripažinimo siekis, paaštrėti įkyrus noras būti pačiu pačiaušiu. Dėl to galima pakliūti į nepatogią situaciją, pasipuikuoti, kažką prižadėti ir nesugebėti šio pažado įvykdyti. Šio aspekto poveikį galima palyginti su šventės laukimu: labai jos lauki, bet ji nepateisina tavo lūkesčių ir jautiesi nusivylęs. Galimi konfliktai su vadovais ir autoritetais. Nepamirškime, kad viskas, kas vyksta netoli jaunaties, kol saulė yra Vėžyje, turi karminį atspalvį. Jeigu gyvenime šiuo laikotarpiu kažkas ima intensyviai reikštis, vadinasi, tai ir yra karminiai klausimai, kuriuos galima ir būtų gerai išspręsti būtent dabar.

Birželio 29 d. 06:51 Veneros sekstilis su Jupiteriu, veikimas nuo birželio 23 d. iki liepos 3 d. Šis aspektas kažkiek neutralizuoja Saulės ir Jupiterio kvadratūros poveikį. Pasireiškia tuo, kad vertybiniai klausimai šiuo metu žmogui nelieka paskutinėj vietoj. Siekiant tikrumo ir vidinio vertybinio tvirtumo atstatymo, jis gali susitvarkyti su gyvenimo iššūkiais, jeigu šitaip pasirinks. Nes sekstilis – tai galimybės aspektas. Galimybė yra, bet ar žmogus ja pasinaudos priklauso tik nuo jo paties.

 

D. S.D. 2022 BIRŽELIS

ASPEKTAS

TIKSL.ASP.

LAIKAS LT

VEIKIMAS

(mėn.)d.

LAIPSNIS
01 T Marso kvadratūra su Lilit 03:29 (05)22 – (06)06 6° Avino ir Vėžio
01 T Chirono sekstilis su Selena 02:45 (05)01 – (06)24 16° Avino ir Vandenio
02 K Veneros sekstilis su Lilit 07:40 (05)27 – (06)04 6° Jaučio ir Vėžio
03 Pn Merkurijus tampa DIREKCINIU(D) 11:00 27° Jaučio
05 S Saturnas tampa RETROGRADINIU(R) 00:46 iki (10)23 26° Vandenio
06 Pr Saulės sekstilis su Chironu 11:44 3 – 8 16° Dvynių ir Avino
07 A PRIEŠPILNIS 09:01
07 A Saulės trigonas su Selena 04:12 2 – 10 17° Dvynių ir Vandenio
11 Š Merkurijaus trigonas su Plutonu 00:21 (05)19 – (06)16 29° Jaučio ir Ožiaragio
12 S Veneros jungtis su Uranu 01:57 7 – 16 17°Jaučio
13 Pr Merkurijaus ingresija į DVYNIUS 18:26 iki (07)05
14 A PILNATIS 14:51 27° Dvynių ir Šaulio
15 T Urano kvadratūra su Selena 01:05 (05)14 – (07)03 25° Jaučio ir Vandenio
15 T Veneros jungtis su Rachu 09:11 08 – 19 21° Jaučio
15 T Marso jungtis su Chironu 17:17 08 – 21 16° Avino
16 K Saulės trigonas su (R)Saturnu 10:13 12 – 19 26° Dvynių ir Vandenio
16 K Saulės kvadratūra su Neptūnu 16:41 12 – 19 26° Dvynių ir Žuvų
18 Š Marso sekstilis su Selena 09:34 12 – 23 18° Avino ir Vandenio
19 S Venera kvadratūroje su (R)Saturnu 00:31 13 – 21 26° Jaučio ir Vandenio
19 S Venera sekstilyje su Neptūnu 07:06 15 – 21 26° Jaučio ir Žuvų
20 Pr Merkurijaus sekstilis su Jupiteriu 10:43 15 – 23 07° Dvynių ir  Avino
21 A DELČIA 06:10
21 A Veneros trigonas su Plutonu 11:23 17 – 24 29° Jaučio ir Ožiaragio
21 A Saulės ingresija Į VĖŽĮ

VASAROS SAULĖGRĮŽA

12:13 iki (07)22
23 K Veneros ingresija Į DVYNIUS 03:34 iki (07)18
28 A Marso sekstilis su (R)Saturnu 01:28 23 – (07)03 26° Avino ir Vandenio
28 A Neptūnas tampa RETROGRADINIU (R) 10:54 iki (12)02 26° Žuvų
29 T JAUNATIS 05:52 8° Vėžio
29 T Saulės kvadratūra su Jupiteriu 03:59 21 – (07)04 8° Vėžio ir Avino
29 T Veneros sekstilis su Jupiteriu 06:51 23 – (07)03 8° Avino ir Dvynių
30 K Saulės jungtis su Lilit 10:07 16 – (07)07 9° Vėžio

 

 

Nina Kolesnikovienė, 2022